Виробництво бетонних оздоблювальних виробів (тротуарної плитки, дорожніх бордюрів, поребриків, декоративних блоків та дашків на паркан)

Для виробництва бетонних виробів (тротуарної плитки (бруківки), дорожніх бордюрів, поребриків, блоків та дашків на паркан) ТзОВ «Пласт-Інвест» використовує сучасне обладнання, проводить роботи з подальшої модернізації та автоматизації обладнання, підвищує продуктивність праці.

Вібропресування - найсучасніший метод виробництва тротуарної плитки (бруківки), бордюрів, поребриків, бетонних оздоблювальних блоків. Він не лише продуктивніший та економічніший за вібролиття, але й дозволяє досягти вищої якості бетонних виробів, одержати тротуарну плитку, бордюр, поребрик підвищеної міцності, довговічності, особливої точності геометричних форм). Технологія дає можливість виготовляти покриття виробів у відповідності до необхідних умов застосування та широкої гами кольорів.

Один з найважливіших процесів - це приготування сумішей для виготовлення елементів мощення, бруківки, поребриків, бордюрів, блоків, дашків та інших бетонних виробів. Інертні матеріали проходять очистку та контроль за фракціями та домішками з ціллю їх відповідності стандарту та технічним умовам. У бетонозмішувальну установку, через систему електронних вагових і оптичних дозаторів надходить сировина (цемент, грубозернистий пісок, щебінь, вода та пластифікатор).

Процес приготування суміші повністю автоматизований. Точність виконання заданого рецепту, а також задані параметри й режим роботи контролюються оператором. Приготовлена суміш надходить в бункер формувальної машини, де відбувається формування виробів методом вібропресування.Виробництво дюбелів поліетиленових з штоком із поліаміду для кріплення теплоізоляції

Дюбель поліетиленовий з штоком із поліаміду виробництва ТзОВ «Пласт-Інвест» призначений для механічного кріплення плитних і рулонних теплоізоляційних матеріалів до будівельних конструкцій із бетону та цегли, і використовується у будівництві житлових, громадських, виробничих будинків і споруд.