Виробництво бетонних виробів на нашому підприємстві здійснюється у відповідності до технічних умов, розроблених та зареєстрованих згідно законодавства в Державній системі Сертифікації УкрСЕПРО.

Поточні випробовування фізико-технічних властивостей вібропресованих виробів щорічно проводяться науково-дослідною лабораторією НДЛ-23 НУ «Львівська Політехніка» кафедри «Будівельні конструкції та мости».

На підставі даних випробувань органом з сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій«ЛьвівСЕПРОбуд» було видано сертифікати відповідності на:

Львівський регіональний державний центр стандартизації, метрології та сертифікації Держспоживстандарту України регулярно проводить перевірки додержання вимог стандартів, норм і правил при виробництві поліетиленових дюбелів з штоком із поліаміду виробництва ТзОВ "Пласт-Інвест", призначених для кріплення теплоізоляції (пінопласту) до будівельних конструкцій із бетону і цегли.

 

  

Поточні випробовування фізико-технічних властивостей тротуарної плитки (бруківки). вібропресованих поребриків та дорожніх бордюрів щорічно проводяться науково-дослідною лабораторією НДЛ-23 НУ «Львівська Політехніка» кафедри «Будівельні конструкції та мости».