Товариство з обмеженою відповідальністю „Пласт-Інвест” розпочало свою діяльність у 2004 році як спільне чесько-українське підприємство, предметом діяльності якого є:

 • 1. Виробництво та продаж вібропресованих та вібролитих бетонних виробів, а саме:
  • - тротуарна плитка (бруківка), бордюр дорожній, поребрик, що використовуються для мощення тротуарів, доріг, площ, парків, скверів, тощо;
  • - декоративні бетонні блоки та дашки, що використовуються для будівництва парканів, гаражів, тощо.
 • 2. Виробництво та продаж поліетиленових дюбелів з штоками із поліаміду, що використовуються для кріплення плитних і рулонних термоізоляційних матеріалів.

 

Продукція, виготовлена ТзОВ “Пласт-Інвест” на основі вібропресованого бетону, характеризується:

 • - естетичною лицьовою поверхнею за рахунок присутності великої гами кольорів, геометричних розмірів та конфігурації виробів;
 • - високим рівнем міцності, морозостійкості, про що свідчить довготривалий термін придатності;
 • - не піддається впливу зовнішнього середовища;
 • - потребує мінімального догляду;
 • - має безліч варіантів використання.

Процес виробництва будівельних матеріалів ТзОВ "Пласт-Інвест" організовано на сучасному чеському обладнанні, максимально автоматизовано з дотриманням всіх діючих норм та законів України, охорони праці та довкілля. На даному етапі розвитку ТзОВ “Пласт-Інвест” здобуло славу конкуренто-спроможного підприємства по виробництву бетонних та пластмасових виробів. Замовниками продукції товариства сьогодні є юридичні та приватні особи. Підприємство тісно співпрацює як із кінцевими споживачами, так і з будівельними компаніями-підрядниками, котрі надають послуги з благоустрою. Продукцією ТзОВ “Пласт-Інвест” облаштовано численні АЗС, місця відпочинку, санаторії, лікарні, заклади освіти та культури тощо.

 

Виробництво бетонних виробів на нашому підприємстві здійснюється у відповідності до технічних умов, розроблених та зареєстрованих згідно законодавства в Державній системі Сертифікації УкрСЕПРО.

Львівський регіональний державний центр стандартизації, метрології та сертифікації Держспоживстандарту України регулярно проводить перевірки додержання вимог стандартів, норм і правил при виробництві бетонних виробів та поліетиленових дюбелів, призначених для кріплення термоізоляції (пінопласту) до будівельних конструкцій із бетону і цегли. Поточні випробовування фізико-технічних властивостей вібропресованих виробів щорічно проводяться науково-дослідною лабораторією. На підставі даних випробувань органом з сертифікації будівельних матеріалів, виробів та конструкцій «ЛьвівСЕПРОбуд» було видано сертифікати відповідності на:


pull-center
pull-center